Projekt OP VVV

Škola od 1.4.2017 realizuje projekt v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. a to jak v rámci předškolního tak základního vzdělávání.

V mateřské škole působí od září školní asistentka, probíhá vzdělávání v oblasti prevence logopedických vad a problémů komunikačních schopností u dětí a sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv.

Na základní škole pobíhá od září tandemová výuka ve 4.ročníku, od října dva čtenářské kluby a dva kluby zábavné logiky, od října doučování žáků v první a ve druhé třídě, od listopadu pak vzájemná spolupráce pedagogů uvnitř školy.

GDPR - Ochrana osobních údajů

Pověřenec

Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje (dále jen OÚ) ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu pro plnění povinností vyplývajících ze školského zákona a dalších obecně závazných právních předpisů. OÚ jsou předávány pouze zákonem stanoveným osobám včetně předávání OÚ do jiných států.

Každý občan má možnost podat na způsob zpracování OÚ stížnost u dozorového úřadu a má právo požadovat od školy přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenos OÚ, omezení zpracování a má právo vznést námitku proti zpracování OÚ u dozorového úřadu.

Správce OÚ: Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace
sídlo: 753 64 Bělotín 2, IČ: 71003827, DS: 7zimbdr, telefon: 581 612 127, e-mail: podatelna@zsbelotin.cz

Pověřenec pro OÚ: Tomáš Bíbrlík, e-mail: t.bibrlik@regionhranicko.cz, tel. 777 698 876,
úřední dny: Pondělí až Pátek – 8:00 až 16:00