• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
            • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
                  • Změna dopravy

Upozorňujeme všechny návštěvníky ZŠ a MŠ Bělotín, že ve dnech 13. – 15.6. 2022 (pondělí – středa) proběhne rekonstrukce povrchu příjezdové cesty ke škole (od semaforu u OÚ ke kostelu sv. Jiří). Komunikace v tyto dny bude uzavřena pro pěší i vozidla. Jako příjezd ke škole bude v tyto dny sloužit pouze cesta vedoucí od křižovatky u Žida.

• Zvýšení cen obědů v jídelně

Dobrý den.

Dovolujeme si oznámit, že z důvodu výrazného navýšení vstupu surovin u základních komodit pro výrobu a přípravu jídel, dochází od 1. 6. 2022 k navýšení ceny za oběd -

o 4,-Kč pro žáky,

o 8,-Kč pro zaměstnance školy

Děkujeme za pochopení.

Blanka Humlíčková - vedoucí školní jídelny

• Naše jarní sportovní výsledky

Ve středu 20. 4. 2022 se někteří žáci naší školy zúčastnili okrskového kola McDonald’s Cupu na stadionu SK v Hranicích. McDonald’s Cup je největší školní fotbalový turnaj v Česku, do kterého se každoročně zapojují desítky tisíc dětí z celé republiky. Turnaje se mohou účastnit jak chlapci, tak i děvčata z prvního stupně. Ti pak soutěží ve dvou kategoriích - kategorie A je určena pro mladší žáky z 1. – 3. tříd a kategorie B pro starší žáky 4. – 5. tříd. Vítězné týmy poté postupují okresními a krajskými koly až k celorepublikovému finále, kde se rozhodne o absolutním vítězi. V mladší kategorii naši bojovníci a jedna bojovnice získali krásné 3. místo. Starší chlapci se mohou pyšnit 2. místem a tím i postupem do okresního finále, které se uskuteční v Přerově. Přejeme mnoho úspěchů v dalších utkáních.

• Zápis do I. třídy se blíží

Dobrý den milí budoucí prvňáčci a vážení rodiče.

Zápis do I. třídy se blíží.

Proběhne v pondělí 25. 4. 2022 v odpoledních hodinách.

Do konce týdne ještě zveřejníme důležité informace a otevřeme Elektronickou přihlášku k zápisu do I. třídy pro školní rok 2022/2023.

Mgr. Tomáš Navrátil - ředitel školy

• Milovníci recese

Příští týden nás čekají velikonoční svátky, které máte spojeny s prázdninami, pomlázkou a také s barevnými dny (11. – 13.4.2022). Tentokrát byly vybrány tyto barvy: pondělí 11.4. – modrá, úterý 12.4. – zelená a středa 13.4. – žlutá. Tak nezapomeňte o víkendu prohledat šatníky a vybrat oblečení správných barev. Vyhodnocení bude probíhat každý den a celkového vítěze vyhlásíme na Škaredou středu.

• Třídní schůzky

Vážení rodiče a přátelé školy!

V pondělí 11. 4. 2022 v 15:15 hodin proběhne plenární schůze SPZŠ v tělocvičně školy, doplňkové volby do školské rady a dále budou následovat třídní schůzky v jednotlivých třídách a pohovory s učiteli ve třídách a kabinetech. Těšíme se na Vaši účast. Vedení školy, učitelé a výbor SPZŠ

• Velikonoční dílnička

Školní družina ve spolupráci s obcí Bělotín pořádá

VELIKONOČNÍ DÍLNIČKU

v pátek 8. 4. 2022 od 15:30 hod. v prostorách školní družiny

Čeká Vás aranžování stolních a závěsných dekorací, malované kraslice,

tvoření pro děti.

S sebou: tavná pistole a náplně, stále zelené větvičky, vyfouklá vejce, ozdoby (peříčka, kytičky, stuhy, organza, skořápky, sazečka…), zahradnické nůžky…

• Individuální konzultace rodičů - 10. 1. 2022

Dobrý den vážení rodiče.

Bohužel epidemiologická situace není příznivá. Z tohoto důvodu se nebudou konat hromadné třídní schůzky dne 10. 1. 2022. Informace k prospěchu Vašich dětí dostáváte průběžně prostřednictvím školního informačního systému Edupage.

Rodiče, se kterými bude zapotřebí něco probrat v oblasti vzdělávání, prospěchu a chování, osloví vyučující a domluví si s nimi individuální schůzku.

• Čtvrteční testování

Dobrý den milí žáci a vážení rodiče.

Dovoluji si Vám připomenout, že testování antigenními testy bude probíhat během prvních dvou týdnů ledna i ve čtvrtek. Testovací třídy jsou stejné. Také čas se nemění. Prosím přijďte dostatečně brzy.

Testují se všechni - žáci i zaměstnanci. I ti, co nemoc prodělali nebo jsou už plně očkovaní.

• Nová pravidla testování

Dobrý den milí žáci a vážení rodiče.

S očekáváním varianty omikron nastupují v platnost od 3. 1. 2022 nové podmínky pro testování. Následujících 14 dní se bude testovat 2 x týdně - pondělí a čtvrtek. Budou se testovat všichni žáci i zaměstnanci - neočkovaní i očkovaní, i po prodělání nemoci.

Všechny další informace pro rodiče jsou v přiloženém odkazu.

• Partneři

• Zvonění